facebook
5/5
znany lekarz
5/5

Twój dentysta w mieście Bydgoszcz

Zapisz się na wizytę u stomatologa i zaplanuj swoje leczenie

Co nas wyróżnia?

Terminy wizyty dopasowane do Ciebie

Szukasz dentysty w godzinach wieczornych? Nasze Centrum otwarte jest od godzin porannych do wieczornych, dlatego ustalenie odpowiedniego terminu wizyty nie będzie stanowić problemu. Odpowiedni doktor, specjalista lub lekarz dentysta jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Nowoczesny sprzęt

Mamy świadomość że nieustanny rozwój jest bardzo ważny dla nas jak i dla Państwa, dlatego kładziemy nacisk na najwyższa jakość wykonywanych usług. Korzystamy z najnowocześniejszych urządzenia i technologii w stomatologii dla Państwa uśmiechu.

Konsultacje

Już na pierwszej wizycie w naszym Centrum pomożemy wybrać odpowiednią metodę leczenia oraz przedstawimy w szczegółach dalsze plany dotyczące zabiegów z zakresu stomatologii. Nasz specjalista posiadający wieloletnie doświadczenie w zawodzie doskonale zdiagnozuje powstały problem.

Wizyta bez stresu

Staramy się maksymalnie minimalizować ból i dyskomfort również dla dzieci będących pacjentami naszej kliniki. Nasi lekarze podchodzą do leczenia bez pośpiechu, ze szczególną cierpliwością dla pacjentów obawiających się bólu podczas wykonywania zabiegów z zakresu różnych dziedzin stomatologii.

A ponadto!

Wi-Fi

Klinika LoveDent posiada darmową sieć Wi-Fi przeznaczoną dla pacjentów czekających na wizytę. Chcemy jak najbardziej umilić Twój pobyt w naszym gabinecie stomatologicznym - nawet jeśli dopiero czekasz na swoje przyjęcie.

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

W gabinecie każdy pacjent czuje się zadbany i potraktowany profesjonalnie. Mając na uwadze przede wszystkim komfort naszych pacjentów, nasz gabinet stomatologiczny przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych oraz starszych mających problemy z poruszaniem się.

Klimatyzacja

W celu zapewnienia jak największego komfortu przebywania w naszym Centrum stomatologicznym temperatura w pomieszczeniach jest zawsze idealna, niezależnie od pogody panującej na dworze. Dbamy aby wizyta w gabinecie stomatologicznym była przyjemna już od momentu przekroczenia progu.

Płatność kartą

Nie musisz się przejmować odliczaniem konkretnej kwoty pieniędzy za wykonany zabieg. Posiadamy terminale płatnicze, wiec można płaci karta, telefonem lub zegarkiem - jak tylko wygodnie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Dzięki specjalizacji w wielu dziedzinach stomatologii i wyposażeniu gabinetów w nowoczesny sprzęt nasi lekarze podejmują się leczenia pacjentów na najwyższym poziomie. Nasz gabinet stomatologiczny przygotowany jest do przeprowadzania leczenia z różnych dziedzin stomatologii. W ofercie naszego Centrum znajdą Państwo szeroki zakres usług stomatologicznych zaczynając od implantologii, przez stomatologię zachowawczą, Digital Smile Design, wybielanie, korony, implanty aż po stomatologię estetyczną i higienizację.

Co nasz lekarz dentysta może zrobić dla Ciebie? Sprawdź naszą ofertę!

25 lat doświadczenia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doktor Katarzyny Osińskiej-Tobolskiej stworzyliśmy miejsce nowoczesne, przyjazne pacjentom i z niepowtarzalną atmosferą. W LoveDent od 25 lat podchodzimy do leczenia kompleksowo. Właśnie dlatego zespół naszych specjalistów cechuje profesjonalna wiedza i indywidualne podejście do pacjenta, nie tylko pozwala na rozwiązanie pojedynczych problemów z zębami, ale także dociera do ich źródła i leczy całościowo. Szukasz dentysty stomatologa w mieście Bydgoszcz, który doskonale zrozumie Twoje potrzeby? Przyjdź i przekonaj się czym jest profesjonalna stomatologia nowoczesna. Nasze Centrum Stomatologii Nowoczesnej LoveDent cechuje indywidualne podejście do każdego pacjenta, w tym również dzieci.

CZEKAMY NA CIEBIE

Poznaj nasz zespół

Nasze Centrum tworzą ludzie życzliwi, którzy swoją misję wykonują z pasją i zaangażowaniem zawsze na pierwszym miejscu stawiając Pacjenta.
Katarzyna Osińska-Tobolska
lek. stom. Katarzyna Osińska-Tobolska
Specjalista chirurgii stomatologicznej, Implantolog
Anna Dobrzyńska-Nowak
lek. dent. Anna Dobrzyńska-Nowak
Lekarz dentysta
Monika Zielińska-Woźniak
lek. dent. Monika Zielińska-Woźniak
Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją
Damian Baranowski
lek. dent. Damian Baranowski
Lekarz dentysta
Grażyna Marklik
Grażyna Marklik
Asystentka stomatologiczna
Paulina Wojnarowska
Paulina Wojnarowska
Rejestratorka medyczna