Poznaj nasz zespół

Nasze Centrum tworzą ludzie życzliwi, którzy swoją misję wykonują z pasją i zaangażowaniem, zawsze na pierwszym miejscu stawiając Pacjenta.
Katarzyna Osińska-Tobolska
lek. stom. Katarzyna Osińska-Tobolska
Specjalista chirurgii stomatologicznej, Implantolog
Katarzyna to pełna pasji stomatolog z 20-letnim doświadczeniem. Ukończyła studia na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie i dzięki dobrym podstawom rozwinęła się w dziedzinie implantologii. Od 1999 roku jest aktywnym członkiem PSI – Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Kształciła się m.in. na szkoleniach we Francji, Włoszech i w Niemczech. Katarzyna dba również o rozwój swoich następców, dlatego dodatkowo pracuje na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Otolaryngologii, gdzie prowadzi lekarzy dentystów do specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Prywatnie pasjonatka latania, nurkowania i malamutów.
Anna Dobrzyńska-Nowak
lek. dent. Anna Dobrzyńska-Nowak
Lekarz dentysta
Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Z zamiłowania zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, ceni sobie dobry kontakt z pacjentem. Do stale rozwijanych zainteresowań zawodowych zalicza periodontologię i choroby błon śluzowych jamy ustnej. Planuje kolejne kursy i szkolenia, aby zapewnić pacjentom opiekę na najwyższym poziomie.
Monika Zielińska-Woźniak
lek. dent. Monika Zielińska-Woźniak
Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją
Jest absolwentką Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od roku 2007 jest szczęśliwą posiadaczką dyplomu lekarza dentysty i od tego czasu działa aktywnie zawodowo. W roku 2014 zdała egzamin państwowy uzyskując tytuł specjalisty z dziedziny stomatologii zachowawczej z endodoncją. W klinice LoveDent zajmuje się specjalistycznym leczeniem endodontycznym zębów. Regularnie poszerza swoją wiedzę na różnego rodzaju kursach zawodowych. Można śmiało powiedzieć, że mój zawód to moja pasja. Pracę stara się wykonywać z dużym zaangażowaniem oraz delikatnością, mając na względzie specyfikę zabiegów stomatologicznych.
Damian Baranowski
lek. dent. Damian Baranowski
Lekarz dentysta
Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Swoje umiejętności praktyczne oraz wiedzę teoretyczną rozwijał do tej pory na Pomorzu. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz chirurgią stomatologiczną. Najbardziej w jego pracy cieszy go to, że może jednocześnie pomagać ludziom i spełniać się zawodowo. W czasie wolnym lubi obejrzeć dobry film.
Grażyna Marklik
Grażyna Marklik
Asystentka stomatologiczna
Nawet najlepszy stomatolog potrzebuje doskonałej asystentki by skutecznie pomagać pacjentom. Grażyna – nasza asystentka stomatologiczna jest niezwykle energiczna i uśmiechnięta, dzięki czemu poprawia humor Pacjentom jeszcze przed samą wizytą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu z dużym zaangażowaniem spełnia się w pracy i aktualizuje swoją wiedzę na kursach stomatologicznych. Prywatnie ceni sobie zdrowy tryb życia i uwielbia biegać.
Paulina Wojnarowska
Paulina Wojnarowska
Rejestratorka medyczna
Spotkacie ją na każdym etapie Waszego kontaktu z naszą placówką. To jej pierwszej pacjent przedstawia swój problem i na podstawie zebranych informacji, zapisuje go do określonego specjalisty. Pozytywna energia emanująca od Pauliny daje się wyczuć już w trakcie pierwszej rozmowy. Jest empatyczna i zaangażowana w obsługę pacjentów na najwyższym poziomie. Prywatnie uwielbia eksperymenty kulinarne oraz wycieczki rowerowe.