Poznaj nasz zespół

Nasze Centrum tworzą ludzie życzliwi, którzy swoją misję wykonują z pasją i zaangażowaniem, zawsze na pierwszym miejscu stawiając Pacjenta.
Katarzyna Osińska-Tobolska
lek. stom. Katarzyna Osińska-Tobolska
Specjalista chirurgii stomatologicznej, Implantolog
Katarzyna to pełna pasji stomatolog z 20-letnim doświadczeniem. Ukończyła studia na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie i dzięki dobrym podstawom rozwinęła się w dziedzinie implantologii. Od 1999 roku jest aktywnym członkiem PSI – Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Kształciła się m.in. na szkoleniach we Francji, Włoszech i w Niemczech. Katarzyna dba również o rozwój swoich następców, dlatego dodatkowo pracuje na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Otolaryngologii, gdzie prowadzi lekarzy dentystów do specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Prywatnie pasjonatka latania, nurkowania i malamutów.
Anna Dobrzyńska-Nowak
lek. dent. Anna Dobrzyńska-Nowak
Lekarz dentysta
Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Z zamiłowania zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, ceni sobie dobry kontakt z pacjentem. Do stale rozwijanych zainteresowań zawodowych zalicza periodontologię i choroby błon śluzowych jamy ustnej. Planuje kolejne kursy i szkolenia, aby zapewnić pacjentom opiekę na najwyższym poziomie.
Monika Zielińska-Woźniak
lek. dent. Monika Zielińska-Woźniak
Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją
Jest absolwentką Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od roku 2007 jest szczęśliwą posiadaczką dyplomu lekarza dentysty i od tego czasu działa aktywnie zawodowo. W roku 2014 zdała egzamin państwowy uzyskując tytuł specjalisty z dziedziny stomatologii zachowawczej z endodoncją. W klinice Love Dent zajmuje się specjalistycznym leczeniem endodontycznym zębów. Regularnie poszerza swoją wiedzę na różnego rodzaju kursach zawodowych. Można śmiało powiedzieć, że mój zawód to moja pasja. Pracę stara się wykonywać z dużym zaangażowaniem oraz delikatnością, mając na względzie specyfikę zabiegów stomatologicznych."
Kamila Kabacińska-Micał
lek. dent. Kamila Kabacińska-Micał
Master of Science in Specialized Orthodontics

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2017 roku uzyskała tytuł Master of Science in Specialized Orthodontics, na International Medical College w Muenster .

Specjalizuje się w ortodoncji dzieci jak i dorosłych. W trakcie specjalizacji z ortodoncji.

Dossier

  • od początku kariery zawodowej doskonaliła swe umiejętności u najlepszych specjalistów i wykładowców,
  • odbyła staż podyplomowy pod kierunkiem dr Krystiana Owczarczaka w renomowanej Klinice Stomatologii Estetycznej PRO-ESTHETICA w Warszawie,
  • odbyła trzymiesięczny kurs ortodontyczny na duńskim Aarhus Universitet,
  • w 2013 roku ukończyła kurs Biomechanical Summer School w Arezzo.
  • wykładowca na Summer School w Lido di Camaiore
  • członek założyciel Biomede - stowarzyszenia biomechanicznego
  • członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego PTO
  • członek Koreańskiego Towarzystwa Ortodontycznego KAO
  • wykładowca u prof. Giorgio Fiorelli na Biomechanics Summer School
Damian Baranowski
lek. dent. Damian Baranowski
Lekarz dentysta
Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Swoje umiejętności praktyczne oraz wiedzę teoretyczną rozwijał do tej pory na Pomorzu. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz chirurgią stomatologiczną. Najbardziej w jego pracy cieszy go to, że może jednocześnie pomagać ludziom i spełniać się zawodowo. W czasie wolnym lubi obejrzeć dobry film.
Izabela Czop
Izabela Czop
Higienistka stomatologiczna
Dyplomowana higienistka stomatologiczna i asystentka, czynnie asystuje podczas zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i chirurgii. Cały czas rozwija swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. Swoje zawodowe zainteresowania skupia wokół ortodoncji, a prywatnie jest miłośniczką podróży, reportaży i królików.
Grażyna Marklik
Grażyna Marklik
Asystentka stomatologiczna
Nawet najlepszy stomatolog potrzebuje doskonałej asystentki by skutecznie pomagać pacjentom. Grażyna – nasza asystentka stomatologiczna jest niezwykle energiczna i uśmiechnięta, dzięki czemu poprawia humor Pacjentom jeszcze przed samą wizytą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu z dużym zaangażowaniem spełnia się w pracy i aktualizuje swoją wiedzę na kursach stomatologicznych. Prywatnie ceni sobie zdrowy tryb życia i uwielbia biegać.
Paulina Wojnarowska
Paulina Wojnarowska
Rejestratorka medyczna
Spotkacie ją na każdym etapie Waszego kontaktu z naszą placówką. To jej pierwszej pacjent przedstawia swój problem i na podstawie zebranych informacji, zapisuje go do określonego specjalisty. Pozytywna energia emanująca od Pauliny daje się wyczuć już w trakcie pierwszej rozmowy. Jest empatyczna i zaangażowana w obsługę pacjentów na najwyższym poziomie. Prywatnie uwielbia eksperymenty kulinarne oraz wycieczki rowerowe.