photo

Medycyna estetyczna w gabinecie stomatologicznym - jak to?

2018-08-17

Zdrowy i młody wygląd - chcemy zachować go na dłużej, nie dając się efektom upływającego czasu. Co w tej kwestii może nam zaoferować stomatolog? Czy medycyna estetyczna w gabinecie stomatologicznym to możliwy scenariusz?

Już kilkukrotnie informowaliśmy Was o wykonywanym przez nas zabiegu, który w całkowicie naturalny sposób, bez ingerencji kwasu hialuronowego czy botoksu poprawia wygląd skóry. Niektórzy z Was mogą się dziwić, dlaczego właściwie w gabinecie stomatologicznym zajmujemy się również skórą? Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was małe wyjaśnienie.

Medycyna estetyczna w gabinecie stomatologicznym

Rozwój nauki oraz technologii doprowadził nas do momentu, kiedy możemy połączyć te dwie dziedziny. Umiejętności osób wykształconych stomatologicznie pozwalają na wykonywanie niektórych zabiegów właśnie z zakresu medycyny estetycznej. Dlatego w naszym Centrum Stomatologii Nowoczesnej oferujemy pacjentom nie tylko leczenie zębów oraz profilaktykę, ale również zabieg, który w naturalny sposób poprawia wygląd skóry. Więcej informacji na ten temat przygotowaliśmy poniżej.

Naturalna mezoterapia osoczem bogato płytkowym

Pielęgnacja urody odbywa się poprzez dostarczenie koncentratu bogato płytkowego, pozyskanego z niewielkiej ilości krwi pacjenta, głęboko do warstwy skóry właściwej. Dzięki temu kuracja przynosi spektakularne rezultaty w postaci odmładzających efektów. Ta przełomowa metoda prowadzi do polepszenia stanu skóry w całkowicie naturalny sposób, bez ingerencji kwasu hialuronowego czy botoksu.

Jak to działa?

Preparaty bogato płytkowe A-PRF+ i i-PRF rewitalizują i widocznie odmładzają skórę przez pobudzanie fibroblastów do produkcji elastyny oraz nowych włókien kolagenowych, a także do powstawania nowych komórek naskórka. Rezultatem tych procesów jest regeneracja skóry oraz znaczna poprawa jej elastyczności i napięcia. Dzięki temu skóra jest wyraźnie młodsza, a zmarszczki i fałdy wygładzone.

Jakie są możliwości i efekty zabiegu?

  • eliminacja zmarszczek czołowych
  • usunięcie kurzych łapek
  • wypełnienie podkrążonych oczu
  • zniwelowanie cieni pod oczami
  • odbudowa objętości policzków
  • wypełnienie fałd nosowo-wargowych
  • wypełnienie wąskich warg
  • poprawa konturu podbródka

Podsumowując

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy Wasze wątpliwości. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów, zajrzyjcie tu - poznacie m.in. odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych pacjentów. A Jeśli chcecie skorzystać z tej naturalnej metody, przywracając blask Waszej skórze, zachęcamy do **kontaktu**.