O nas

Twój dentysta w mieście Bydgoszcz

o-nas-zdjecia-zespolu-lovedent

LoveDent to zespół dentystów stomatologów w mieście Bydgoszcz stworzony przez lekarza stomatologa Katarzynę Osińską-Tobolską. Staramy się aby nasze zaangażowanie, dobra lokalizacja i atmosfera stworzyły miejsce, w którym Pacjent otrzyma nie tylko potrzebną pomoc, ale także będzie się czuł komfortowo i przyjemnie. Szukasz dentysty, który dostarczy Ci najlepszego doświadczenia? Naszą misją jest kompleksowość w obsłudze, dlatego w ofercie znajdą Państwo szereg zabiegów związanych ze stomatologią, protetyką czy implantologią. Ogromną wagę przykładamy do natychmiastowej pomocy Pacjentowi, co przekłada się na szybkie terminy przyjęć. Staramy się również pacjentów z bólem przyjmować tego samego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem wolnych wizyt. Twój dentysta w mieście Bydgoszcz czeka na Ciebie.

Poznaj nasz zespół

Nasze Centrum tworzą ludzie życzliwi, którzy swoją misję wykonują z pasją i zaangażowaniem
zawsze na pierwszym miejscu stawiając Pacjenta.

katarzyna
lek. stom. Katarzyna Osińska-Tobolska
Specjalista chirurgii stomatologicznej, Implantolog

Katarzyna to pełna pasji stomatolog z 20-letnim doświadczeniem. Ukończyła studia na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie i dzięki dobrym podstawom rozwinęła się w dziedzinie implantologii. Od 1999 roku jest aktywnym członkiem PSI – Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Kształciła się m.in. na szkoleniach we Francji, Włoszech i w Niemczech. Katarzyna dba również o rozwój swoich następców, dlatego dodatkowo pracuje na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Otolaryngologii, gdzie prowadzi lekarzy dentystów do specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Prywatnie pasjonatka latania, nurkowania i malamutów.

Więcej certyfikatów

adrianna
Adrianna Domieracka
Higienistka Stomatologiczna

Adrianna jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną. Absolwentka Sopockich Szkół Medycznych, która z pasją i zaangażowaniem pogłębia swoją wiedzę w zakresie profilaktyki i higieny jamy ustnej na licznych kursach i szkoleniach. Adrianna łączy swoje własne pasje z pracą – jest w końcu miłośniczką zdrowego stylu życia i odżywiania.

Więcej certyfikatów

2016-06-23
Grażyna Marklik
Asystentka

Nawet najlepszy stomatolog potrzebuje doskonałej asystentki by skutecznie pomagać pacjentom. Grażyna – nasza asystentka stomatologiczna jest niezwykle energiczna i uśmiechnięta, dzięki czemu poprawia humor Pacjentom jeszcze przed samą wizytą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu z dużym zaangażowaniem spełnia się w pracy i aktualizuje swoją wiedzę na kursach stomatologicznych. Prywatnie ceni sobie zdrowy tryb życia i uwielbia biegać.

LoveDent -Twój dentysta i stomatolog w Bydgoszczy

Nasze gabinety

Nasze gabinety są wyposażone w sprzęt najwyższej jakości.
Znajdziesz u nas takie marki: jak Zeiss czy Planmeca

wyposazenie-gabinetu

Nasze wyposażenie

Nasze gabinety wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt i narzędzia dentystyczne. Korzystamy nie tylko ze standardowych rozwiązań pozwalających na leczenie zębów, ale także ciągle rozwijamy się o kolejne urządzenia wspomagające naszą pracę. Korzystamy z wysokiej jakości mikroskopów marki Zeiss, które pozwalają nam niezwykle dokładnie zaglądać w głąb kanałów zębowych oraz precyzyjnie wykonywać zabiegi tzw. leczenia kanałowego. Podczas zabiegów chirurgicznych wspomagamy się fibryną bogatopłytkową przyspieszającą gojenie. Pozyskujemy ją na miejscu przy pomocy wirówek laboratoryjnych. Nasi stomatolodzy znają wartość dobrego zdjęcia rentgenowskiego, dlatego też korzystamy z cyfrowego rentgena punktowego marki Planmeca.