APRF
Innowacyjna metoda
na naturalne odmłodzenie
Umów się na wizytę
Skonsultuj się z nami:
52 397 18 88 +48 601 638 649
O metodzie

Innowacyjna metoda wykorzystująca koncentraty bogato płytkowe to rewolucja w medycynie estetycznej. Całkowicie naturalne zabiegi z użyciem A-PRF i I-PRF stymulują regenerację tkanek miękkich i namnażanie komórek, przywracając młody wygląd skóry. Pielęgnacja urody odbywa się poprzez dostarczenie koncentratu bogato płytkowego, pozyskanego z niewielkiej ilości krwi pacjenta, głęboko do warstwy skóry właściwej. Dzięki temu kuracja przynosi spektakularne rezultaty w postaci odmładzających efektów. Ta przełomowa metoda prowadzi do polepszenia stanu skóry w całkowicie naturalny sposób, bez ingerencji kwasu hialuronowego czy botoksu.

Ta nowoczesna i naturalna metoda zawdzięcza swoją skuteczność zdolnościom regeneracyjnym organizmu. Koncentraty bogato płytkowe A-PRF+ i i-PRF rewitalizują i widocznie odmładzają skórę przez pobudzanie fibroblastów do produkcji elastyny oraz nowych włókien kolagenowych, a także do powstawania nowych komórek naskórka. Rezultatem tych procesów jest regeneracja skóry oraz znaczna poprawa jej elastyczności i napięcia. Dzięki temu skóra jest wyraźnie młodsza, fałdy skóry wygładzone, a zmarszczki oraz inne niedoskonałości zniwelowane.

Czytaj więcej

Preparaty bogato płytkowe A-PRF+ i i-PRF rewitalizują i widocznie odmładzają skórę przez pobudzanie fibroblastów do produkcji elastyny oraz nowych włókien kolagenowych, a także do powstawania nowych komórek naskórka. Rezultatem tych procesów jest regeneracja skóry oraz znaczna poprawa jej elastyczności i napięcia. Dzięki temu skóra jest wyraźnie młodsza, a zmarszczki i fałdy wygładzone.

Wróć
Zalety
Szybkość
Proces pobrania i wirowania krwi jest
krótki, a uzyskany preparat od razu
gotowy do wstrzyknięcia
Bezpieczeństwo
Preparat uzyskany jest z krwi pacjenta,
dlatego nie ma ryzyka, że nastąpi
reakcja uczuleniowa
Naturalność
Preparaty pozyskiwane są bez użycia
antykoagulantów i chemicznych
separatorów
Unikalne właściwości
Skóra po zabiegu jest zregenerowana,
napięta, lepiej ukrwiona i wyraźnie
młodsza
Przebieg zabiegu
Pobranie przez specjalistów
niewielkiej ilości krwi pacjenta
do obróbki.
Umieszczenie probówki
z krwią w profesjonalnej wirówce
laboratoryjnej.
Pozyskanie koncentratu
bogato płytkowego A+PRF/I+PRF
przez odwirowanie krwi
Wstrzyknięcie koncentratu
bogato płytkowego wzdłuż
zmarszczek i fałdów skóry.
Naturalnie przywróć blask swojej skórze
Umów się na wizytę
FAQ
Dlaczego ta metoda jest tak skuteczna?
Wytworzenie preparatu na bazie krwi, bogatego w fibrynę oraz leukocyty jest skuteczną metodą rewitalizacji skóry i efektywnym zabiegiem anti-aging, a to za sprawą obecnych w koncentracie bogato płytkowym materiałów odpowiedzialnych za stymulację procesów naprawczych w skórze. Właściwości obecne w bogato płytkowych preparatach A-PRF+ i i-PRF płytek krwi powodują lepsze i dłuższe rezultaty niż konkurencyjne, nienaturalne zabiegi medycyny estetycznej.
Jak wstrzykiwany jest preparat?
Czy zabieg z użyciem koncentratu bogato płytkowego jest bezpieczny?
Co to jest A-PRF+?
Co to jest i-PRF?
Czy ta metoda jest dla mnie?
Jakie są przeciwwskazania do skorzystania z zabiegu?
Czy efekt jest natychmiastowy?
Jaki jest koszt zabiegu?
Jaka jest zalecana częstotliwość zabiegów?